• Obchody 60-cio lecia Polskiego Związku Wędkarskiego

Z okazji jubileuszu 60 lecia Polskiego Związku Wędkarskiego, życzymy wszystkim naszym Koleżankom i Kolegom zrzeszonym w Polskim Związku Wędkarskim oraz sympatykom wędkarstwa, samych sukcesów i miłego wypoczynku nad naszymi wodami, w otoczeniu przyjaznej przyrody. Do naszych życzeń ... więcej »

• Podlodowy Puchar Prezesa Zarządu Okręgu w Lublinie

Do rywalizacji przystąpiło 54 zawodników reprezentujących 27 kół i klubów wędkarskich naszego Okręgu. Pomimo ciężkich warunków, zawody należy zaliczyć do udanych, co zostało stwierdzone podczas ceremonii zakończenia, w której wziął udział fundator pucharów Prezes ZO PZW w ... więcej »

• Podlodowe Mistrzostwa Okręgu PZW w Lublinie - 2010 rok

Zawody odbyły się w dniach 22-23.01. 2010 roku na jeziorze Rogóżno Podlodowym Mistrzem Okręgu został Andrzej Boguszewski z koła Barrakuda. Wyprzedził on Wincentego Sawickiego z koła OSW Rogóżno /gospodarza łowiska/ i Marka Winiarskiego z koła WSK Świdnik. Drużynowo ... więcej »

• Podlodowe Mistrzostwa Okręgu 2009

Zawody zostały rozegrane na jeziorze Rogóżno w dniach 31.01.2009 do 1.02.2009 roku.