Druki w PZW -2018

Każdy z nas uwielbia chodzić na skróty. Chodzenie na skróty to szukanie wygód. Dlatego proponujemy skorzystać z naszej oferty i spróbować popracować na tych drukach, które dla was i dla waszych potrzeb zostały stworzone. Mamy nadzieję, że ułatwią one wam pracę i że więcej czasu będziecie mieli, by poświęcić się swojej pasji. Nie masz stałego dostępu do internetu to ściągnij sobie te pliki na swój komputer i do roboty.

Druki finansowe
L.p. Nazwa druku Możliwości tego druku i oczekiwane efekty
AKTYWNE DRUKI LICZĄCE

1.

Elektroniczny raport finansowy

Po wstawieniu przychodów i rozchodów, stanu gotówki z poprzedniego raportu i gotówki w banku według ostatniego wyciągu bankowego, masz gotowy wyliczony raport i możliwość sprawdzenia stanu gotówki w kasie.

Program Mała ksiegowość dla skarbnika w 2018

Program pomocny skarbnikowi w redystrybucji opłat wędkarskich. Prowadzi magazynówkę znaków, rejestruje redystrybucje znaków, tworzy specyfikację do wpłaty, wylicza odpis składki członkowskiej, rozlicza na koniec roku finansowego pobrane znaki. Umożliwia sortowanie danych. Warunek musisz posiadać program Ofice Excel 2007 lub młodszy
2. Elektroniczny preliminarz budżetowy z drukiem 2018
Planowanie budżetu na następny rok to niejednokrotnie nieustanne przerzucanie kwot z jednej pozycji do drugiej. Tutaj tą czynność możesz wykonywać wielokrotnie, aż twój dokument nabierze właściwego kształtu.
 3  Elektroniczny załącznik do preliminarza budżetowego

4.
Elektroniczne rozliczenie przyjętych opłat w 2018 roku Excel 2007, Open Office
Jeśli jesteś skarbnikiem koła, przyjmujesz składki wędkarskie i masz dostęp do komputera, to zamiast wpisywać ręcznie każdy znaczek sprzedany a później zliczać to kalkulatorem to skorzystaj z tego druku. On ci wskaże ile pieniędzy musisz odprowadzić do Zarządu Okręgu on zliczy ilość znków do wstawienia w specyfikacji. Excel 2007, Open Office
 4a .
5.
Elektroniczna specyfikacja pobranych znaków 2018
Pobierasz znaczki z Zarządu Okręgu. Każdy z nich ma swoją wartość. Biorąc tą specyfikację wiesz za jaką gotówkę odpowiadasz. Rozliczając znaczki tym drukiem wiesz jaką kwotę masz wpłacić i ile znaczków zdjąć z twojego stanu.

6.

Elektroniczna specyfikacja rozliczenia znaków 2018

Rozliczając znaczki tym drukiem wiesz jaką kwotę masz wpłacić do Zarządu Okręgu i ile znaczków należy zdjąć z twojego stanu. Dodatkowo druk ten wyliczy ile gotówki możesz zostawić w kasie koła tytułem wpłaty wpisowego i należnego odpisu ze składki członkowskiej.

7.
Elektroniczna ewidencja przebiegu samochodu prywatnego do celów służbowych - stawka państwowa
Niejednokrotnie korzystamy z samochodów prywatnych do celów służbowych. Rozliczając to na delegacjii wpisujemy drobnym maczkiem, obliczamy, sumujemy. Powstaje dokument nie zawsze czytelny. Jeszcze gorzej gdy się pomylimy. Druk ten jest załącznikiem do delegacji, i te wszystkie czynności wykonuje za nas. Druk ten liczy według stawki państwowej.

8.
Elektroniczna ewidencja przebiegu samochodu prywatnego do celów służbowych - ryczałt 80 gr za 1 km
Niejednokrotnie korzystamy z samochodów prywatnych do celów służbowych. Rozliczając to na delegacjii wpisujemy drobnym maczkiem, obliczamy, sumujemy. Powstaje dokument nie zawsze czytelny. Jeszcze gorzej gdy się pomylimy. Druk ten jest załącznikiem do delegacji, i te wszystkie czynności wykonuje za nas. Druk ten liczy według stawki ryczałtowej 80 gr za 1 km.

9.
Elektroniczny druk delegacji przy korzystaniu z sam. prywatnego liczący według stawki państwowej

Potrzebujesz wystawić delegację jako zwrot kosztów przejazdu strażników SSR. Samochód ciągnie przyczepkę z łodzią to delegację rozliczmy według stawki państwowej. Na dzień dzisiejszy 0,8358 zł.

Wypisz delegację, wstaw kilometry przebyte, druk wyliczy koszty.

10.
Elektroniczny druk delegacji przy korzystaniu z sam. prywatnego liczący według 0,80 zł za km
Zarząd Okręgu podjął uchwałę o rozliczaniu delegacji przy użyciu samochodu prywatnego według stawki 0,80 zł za kilometr. Korzystając z tego druku jesteś w stanie szybko rozliczyć delegację
Rejestr delegacji .
DRUKI FINANSOWE DO WYPISYWANIA RĘCZNEGO
L.p. Nazwa druku
1.
Raport finansowy
2.
Preliminarz budżetowy
3.
Rozliczenie przyjętych opłat w 2018 roku
4.
Specyfikacja rozliczenia znaczków  w 2018 roku
5.
Dieta społeczna dla skarbnika
6.
Potwierdzenie wypłaconej diety społecznej
7.
Druk delegacji
8. Wykaz upominków .
9 Pokwitowanie, specyf składki uzupełniającej - zbiorniki
.
10 Druk ustalenia stanu gotówki w banku i kasie .
11 Druk likwidacji środka trwałego, przedmiotu .
12 Druk protokołu zarybieniowego z koment.
DRUKI ORGANIZACYJNE
L.p. Nazwa druku