Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Opłaty wędkarskie i zezwolenia przez internet

 

Polski Związek Wędkarski Okręg w Lublinie, umożliwia opłacenie składki członkowskiej i wygenerowanie zezwolenia na amatorski połów ryb wędką poprzez internet. Mozliwość dokania opłat i wygenerowania zezwolenia jest możliwa zarówno dla członków PZW jak i osób niezrzeszonych. Opłat można dokonać nie wychodząc z domu poprzez system opłat elektronicznych.
W tej chwili jest jedynie możliwość dokonania opłat za zezwolenia 1, 3 i 7 dniowe.

Aby dokonać opłat należy wejść na stronę systemu eOkoń:
www.pzwlublin.eokon.pl
Następnie należy założyć na tej stronie konto użytkownika podając swoje dane (dane te będą też służyć do identyfikacji wędkarza na łowisku!)
Oprócz podstawowych danych osobowych obywatele Polski powinni podać numer swojej karty wędkarskiej (cudzoziemcy są z tego obowiązku zwolnieni).
Członkowie PZW powinni ponadto podać numer swojej legitymacji członkowskiej.Po założeniu konta i jego aktywacji można już wybrać interesujące nas dni na które chcemy wykupić zezwolenia i postępować zgodnie z instrukcjami systemu eOkoń.Po dokonaniu płatności należy wrócić na stronę eokoń i przejść do zakładki \"Moje zezwolenia\"Po zaksięgowaniu przez system wpłaty należy wydrukować druk zezwolenia, oraz druk rejestru połowu ryb.

Z systemu korzysta nie tylko PZW Okręg w Lublinie, ale także między innymi ok. 10 okręgów, a także szereg gospodarstw rybackich m.in. na Mazurach.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jesteś wedkarzem z Okręgu lubelskiego, masz możliwość wędkowania w innym Okręgu. Wybierasz
Biała Podlaska
Białystok
Chełm
Częstochowa
Kielce
Krosno
Mazowieckie
Piotrków Trybunalski
Radom
Rzeszów
Siedlce
Słupsk
Sieradz
Tarnobrzeg
Zamość
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama